Y0075833R300T9L
MFR.Part #
Y0075833R300T9L
JLCPCB Part #
C1462142
Description
-55℃~+125℃ 300mW 833.3Ω Metal foil resistor ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS