Y0075743R300T9L
MFR.Part #
Y0075743R300T9L
JLCPCB Part #
C1464202
Description
-55℃~+125℃ 300mW 743.3Ω ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS