Y007550K0500T9L
MFR.Part #
Y007550K0500T9L
JLCPCB Part #
C1467525
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50.05kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS