Y007550K0050T9L
MFR.Part #
Y007550K0050T9L
JLCPCB Part #
C1467601
Description
-55℃~+125℃ 300mW 50.005kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS