Y0075470R000B9L
MFR.Part #
Y0075470R000B9L
JLCPCB Part #
C1467499
Description
-55℃~+125℃ 300mW 470Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS