Y007547R0000B9L
MFR.Part #
Y007547R0000B9L
JLCPCB Part #
C1467481
Description
-55℃~+125℃ 300mW 47Ω ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS