Y0075270R000B9L
MFR.Part #
Y0075270R000B9L
JLCPCB Part #
C1467227
Description
-55℃~+125℃ 270Ω 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS