Y007539K0000B9L
MFR.Part #
Y007539K0000B9L
JLCPCB Part #
C1462984
Description
-55℃~+125℃ 300mW 39kΩ ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS