Y007526K0350A0L
MFR.Part #
Y007526K0350A0L
JLCPCB Part #
C1469347
Description
-55℃~+125℃ 26.035kΩ 300mW ±0.05% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors