BYV28-600-TR
MFR.Part #
BYV28-600-TR
JLCPCB Part #
C142614
Description
-55℃~+175℃ 1.35V@5A 20mJ 3.5A 50ns 5uA@600V 600V 90A SOD-64 Avalanche Diodes ROHS