Y00751K20000B0L
MFR.Part #
Y00751K20000B0L
JLCPCB Part #
C1461479
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 1.2kΩ 300mW ±0.1% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors