RN65E8061FB14
MFR.Part #
RN65E8061FB14
JLCPCB Part #
C3418679
Description
-65℃~+175℃ 500mW 8.06kΩ Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.6xL14.3mm Through Hole Resistors