MAL211825221E3
MFR.Part #
MAL211825221E3
JLCPCB Part #
C2167008
Package
Plugin,D8xL18mm
Description
-40℃~+125℃ 1.81Ω@100Hz 145mA@100Hz 16V 220uF 4000hrs@125℃ ±20% 插件,D8xL18mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS