Y007512K0000T9L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y007512K0000T9L
JLCPCB Part #
C1462199
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 12kΩ 300mW ±0.01% ±8ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS