Y006650R0000F9L
MFR.Part #
Y006650R0000F9L
JLCPCB Part #
C1494082
Package
TO-204AA-4
Description
-55℃~+150℃ 10W 50Ω ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA-4 Through Hole Resistors ROHS