Y006554K3000T9L
MFR.Part #
Y006554K3000T9L
JLCPCB Part #
C1493891
Description
-55℃~+150℃ 10W 54.3kΩ ±0.01% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS