Y006510K0000F9L
MFR.Part #
Y006510K0000F9L
JLCPCB Part #
C3475892
Description
-55℃~+150℃ 10W 10kΩ ±1% ±2ppm/℃ TO-204AA Through Hole Resistors ROHS