CP00033R000KE66
MFR.Part #
CP00033R000KE66
JLCPCB Part #
C19301694
Description
-65℃~+275℃ 3W 3Ω Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS