Y006290K9000B9L
MFR.Part #
Y006290K9000B9L
JLCPCB Part #
C1483675
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90.9kΩ ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS