Y006290K9000F9L
MFR.Part #
Y006290K9000F9L
JLCPCB Part #
C1488284
Description
-55℃~+125℃ 600mW 90.9kΩ ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS