Y0062900R000T0L
MFR.Part #
Y0062900R000T0L
JLCPCB Part #
C1477911
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 900Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors