P0805E26R66BBT
MFR.Part #
P0805E26R66BBT
JLCPCB Part #
C3987444
Description
-55℃~+155℃ 200mW 26.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount