H8150RBZA
MFR.Part #
H8150RBZA
JLCPCB Part #
C1406662
Description
-55℃~+155℃ 150Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS