Y00626K65000B0L
MFR.Part #
Y00626K65000B0L
JLCPCB Part #
C1468734
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 6.65kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS