Y0062661R130T9L
MFR.Part #
Y0062661R130T9L
JLCPCB Part #
C1476900
Description
-55℃~+125℃ 600mW 661.13Ω ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS