Y00625R00000B9L
MFR.Part #
Y00625R00000B9L
JLCPCB Part #
C1471431
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS