IRFR010TRPBF
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
IRFR010TRPBF
JLCPCB Part #
C5656445
Package
DPAK
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10nC@10V 200mΩ@10V 250pF 25W 2V 50V 8.2A DPAK MOSFETs ROHS