Y00626R00000B9L
MFR.Part #
Y00626R00000B9L
JLCPCB Part #
C1472285
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 600mW 6Ω ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS