Y00625K62000B0L
MFR.Part #
Y00625K62000B0L
JLCPCB Part #
C1468796
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 5.62kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS