TUW5J82RE
MFR.Part #
TUW5J82RE
JLCPCB Part #
C3512671
Package
Plugin
Description
5W 82Ω Wirewound Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS