Y006256K0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y006256K0000T0L
Description
-55℃~+125℃ 56kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ - Through Hole Resistors