Y006056K0000T0L
MFR.Part #
Y006056K0000T0L
JLCPCB Part #
C1478387
Description
-55℃~+125℃ 250mW 56kΩ ±0.01% ±8ppm/℃ 插件,D6.6xL9mm Through Hole Resistors ROHS