UM030T1006FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
UM030T1006FE
JLCPCB Part #
C2648541
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 100MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS