Y006250K0000T9L
MFR.Part #
Y006250K0000T9L
JLCPCB Part #
C3467873
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 50kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS