Y00624R00000B0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y00624R00000B0L
JLCPCB Part #
C1481364
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 4Ω 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors