MJ2272FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ2272FE-R52
JLCPCB Part #
C19362437
Package
Plugin
Description
125mW 22.7kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS