Y0062449R200T9L
MFR.Part #
Y0062449R200T9L
JLCPCB Part #
C1477063
Description
-55℃~+125℃ 449.2Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS