PTF6523K200BYEK
MFR.Part #
PTF6523K200BYEK
JLCPCB Part #
C1442871
Description
-55℃~+150℃ 23.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D3.7xL9.5mm Through Hole Resistors ROHS