Y00623R30000F9L
MFR.Part #
Y00623R30000F9L
JLCPCB Part #
C1467658
Description
-55℃~+125℃ 3.3Ω 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS