Y00623K32000F9L
MFR.Part #
Y00623K32000F9L
JLCPCB Part #
C1467691
Description
-55℃~+125℃ 3.32kΩ 600mW ±1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS