Y078532K7680A9L
MFR.Part #
Y078532K7680A9L
JLCPCB Part #
C1477114
Description
-55℃~+125℃ 32.768kΩ 600mW ±0.05% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS