Y0062399R800T9L
MFR.Part #
Y0062399R800T9L
JLCPCB Part #
C1476843
Description
-55℃~+125℃ 399.8Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS