Y0062399R040T9L
MFR.Part #
Y0062399R040T9L
JLCPCB Part #
C1477188
Description
-55℃~+125℃ 399.04Ω 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS