Y006237K5000T9L
MFR.Part #
Y006237K5000T9L
JLCPCB Part #
C1480822
Description
-55℃~+125℃ 37.5kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS