Y0062265R607D9L
MFR.Part #
Y0062265R607D9L
JLCPCB Part #
C1465212
Package
Plugin
Description
-55℃~+125℃ 265.607Ω 600mW ±0.5% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS