SM102032504JE
MFR.Part #
SM102032504JE
JLCPCB Part #
C2647635
Description
-55℃~+110℃ 1W 2.5MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS