SMBG7.5CA-M3/5B
MFR.Part #
SMBG7.5CA-M3/5B
JLCPCB Part #
C1982563
Description
-65℃~+175℃ 12.9V 46.5A 600W@10/1000us 7.5V 8.33V Bidirectional TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS