Y149610K4000T0W
MFR.Part #
Y149610K4000T0W
JLCPCB Part #
C4059511
Description
-55℃~+150℃ 10.4kΩ 150mW ±0.01% ±2ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount