Y00625K30000T9L
MFR.Part #
Y00625K30000T9L
JLCPCB Part #
C1477713
Description
-55℃~+125℃ 5.3kΩ 600mW ±0.01% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS