Y006219R2000Q9L
MFR.Part #
Y006219R2000Q9L
JLCPCB Part #
C1486960
Description
-55℃~+125℃ 19.2Ω 600mW ±0.02% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS